вверхвниз
-16%Посилений стілець-драбина, табурет-драбинка, табурет-сходи 3 ступені
- В наявності
- Код: сd150-3prs
2 000 ₴
1 670 ₴
+380 (66) 863-66-75
Операторповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Посилений стілець-драбина витримує навантаження до 150 кг.
Посилений стілець-драбина з каркасом із квадратного профілю.
Доступний у трьох кольорах: дуб, бетон, чорний.
Основні характеристики:
• Висота: 67,5 см
• Розмір сидіння: 30×30 см
• Розмір сходинки: 24×14 см
• Вага 7кг
Матеріали:
• Сходинка: ДСП 18 мм
• Каркас: сталева труба 20×20 мм
Максимальне навантаження: 150 кг
Габарити у складеному вигляді: 67,5×30×30 см
Виробництво: Харків, Україна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип підстави | Ніжки |
| Форма сидіння | прямокутна |
| Тип | Барний табурет |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 300 мм |
| Глибина табуретки | 300 мм |
| Висота табуретки | 675 мм |
| Вага | 7 кг |
| Висота сидіння стільця | 675 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Сидіння | ламінована ДСП |
| Ніжки | сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип основи | Ніжки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 670 ₴




