Опис товару
Інкубатор автоматичний Теплуша 88 AQUA PRO(220/12в) Система AQUA – автоматична підтримка вибраного рівня вологості. ! За бажанням наших клієнтів, нові пристрої з системою AQUA оснащені Новим Блоком управління моніторингом АКБ 12в. Дана система забезпечує автоматичне переключення на резервне живлення та назад Система моніторингу АКБ проінформує Вас: про підключений АКБ, про роботу пристрою від АКБ при розряді АКБ нижче 11в. графіту для зменшення втрат тепла Лоток Euro 78 для яєць вагою не більше 55 грамів Характеристики: Номінальна напруга: 12 В Частота: 50 Гц Номінальна потужність: 50 Вт Режим роботи: Тривалий Клас: II Блок керування: Інверторний, з лічильником днів та діагностикою помилок Підсвічування в інкубаційній камері: Діодна Діапазон регулювання від 30 до 40°C Нагрівальний елемент: (ЕНК) кабель Тип підтримки вологості: Вільне випаровування Діапазон вимірювання вологості: від 30 - до 90% Примусова циркуляція: Турбо вентилятор Поворот яєць: Ручний/Автоматичний (від 2 до 24 разів) Середня ємність при ручному перевороті: Гуси 47, Інд Кури 88, Перепела 220 Середня ємність при автоматичному повороті: Гуси 30, Індики 54, Кури 60, Перепела 168 Габаритні розміри: 580/250/545 Вага кг: 5.3 Гарантія: 12 місяців Комплект поставки Інкубатор Знімний лоток повороту 2 штуки Лоток №1 - Euro 7 під курячі яйця 78 шт ( вагою до 55 грам) Лоток №2 - Euro 60 - універсальний (кури, гуси, перепела, качки). курячих 60, гусячих 30, перепелиних 168. УВАГА !!! Для запобігання деформації лотка не допускайте завантаження яйця вагою більше 55 грам!!! Кількість яєць вказана приблизно і залежить від типу та розміру яйця.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Теплуша |
| Країна виробник | Україна |
| Повітрообмін | Примусовий |
| Матеріал корпусу | Пінопласт |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Переворот яєць | Автоматичний |
| Підтримання вологості | Вільне випаровування |
| Підтримка температурного режиму | Автоматичне |
| Споживана потужність | 50 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Інкубатор побутовий |
| Тип живлення | Мережа 12 В, Мережа 220 В |
| Тип терморегулятора | Електронний |
| Точність автоматичної підтримки температури | 0.1 град. |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.3 кг |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 545 мм |
| Ширина | 580 мм |
| Середня місткість яєць | |
| Гусячі яйця | 30 шт. |
| Індичі яйця | 54 шт. |
| Курячі яйця | 60 шт. |
| Перепелині яйця | 168 шт. |
| Качині яйця | 54 шт. |
| Діапазон регулювання температури, °З | |
| Максимальна температура | 40 град. |
| Мінімальна температура | 30 град. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 655 ₴









