вверхвниз

Інкубатор механічний Квітка ІПМ-70 мембранний, теновий
- В наявності
- Код: 11807
1 425 ₴
+380 (66) 863-66-75
Операторповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Інкубатор механічний Квітка ІПМ-70 мембранний, теновий. Місткість: курячих яєць – до 60шт.; качиних, яєць індички - до 28шт.; перепелиних яєць – до 120 шт. Корпус інкубатора виготовлений із цільнопресованого пінопласту завтовшки 3 см. Переворот яєць – механічний. Здійснюється переміщення решітки, де покладено яйця, щодо дна (при цьому яйця впираються в спиці і відбувається переворот). Щоб перемістити грати, достатньо потягнути за мотузку, розташовану зовні інкубатора яйця, попередньо з обох боків промаркуються м'яким олівцем символами Х і О. Терморегулятор – мембранний, без дисплея, убудований у верхню кришку. Температура регулюється поворотом ручки, що відображається на градуснику. Нагрів – ТЕНовий (тепловий шнур). Вологість – підтримується з допомогою природного випаровування. Вода заливається у піддон, що має кілька каналів. Чим більше каналів ви заповните, тим більше буде вологість повітря в інкубаторі. Вологість визначається по запотіванню оглядових вікон. !!! Кількість яєць вказано приблизно і залежить від типу та розміру яйця. Колір та комплектація інкубатора можуть відрізнятися від фотографій на сайті та змінені виробником на його розсуд
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Квочка |
| Країна виробник | Україна |
| Повітрообмін | Природний |
| Матеріал корпусу | Пінопласт |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Переворот яєць | Механічний |
| Підтримання вологості | Вільне випаровування |
| Стан | Новий |
| Тип | Інкубатор побутовий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3 кг |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Середня місткість яєць | |
| Гусячі яйця | 28 шт. |
| Курячі яйця | 60 шт. |
| Перепелині яйця | 120 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип терморегулятора | Мембранний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 425 ₴



