вверхвниз

Інкубатор механічний Квітка ІПМ-70 мембранний, ламповий
- В наявності
- Код: 11810
1 450 ₴
+380 (66) 863-66-75
Операторповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Інкубатор механічний Квітка ІПМ-70 мембранний, ламповий. Здійснюється переміщення решітки, на якій укладені яйця, відносно дна (при цьому яйця впираються в спиці і відбувається переворот). , без дисплея, вбудований у верхню кришку. регулюється поворотом ручки, відображається на градуснику. Нагрів – ламповий (4 шт.). вікон. Кількість яєць вказано приблизно і залежить від типу та розміру яйця. та комплектація інкубатора можуть відрізнятися від фотографій на сайті та змінені виробником на його розсуд
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Квочка |
| Країна виробник | Україна |
| Повітрообмін | Природний |
| Матеріал корпусу | Пінопласт |
| Нагрівальний елемент | Ламповий |
| Переворот яєць | Механічний |
| Підтримання вологості | Вільне випаровування |
| Стан | Новий |
| Тип | Інкубатор побутовий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3 кг |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 470 мм |
| Ширина | 470 мм |
| Середня місткість яєць | |
| Індичі яйця | 28 шт. |
| Курячі яйця | 60 шт. |
| Перепелині яйця | 120 шт. |
| Качині яйця | 28 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип терморегулятора | Мембранний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 450 ₴



