вверхвниз

Інкубатор ручний Квітка ІПМ-70 мембранний, теновий
- В наявності
- Код: 11808
1 430 ₴
+380 (66) 863-66-75
Операторповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Інкубатор ручний Квітка ІПМ-70 мембранний, теновий. Місткість: курячих яєць – до 60 шт.; качиних, яєць індички – до 28 шт.; перепелиних яєць – до 120 шт. Корпус інкубатора виготовлений із цільнопресованого пінопласту завтовшки 3 см. Переворот яєць – ручний. У процесі інкубації необхідно кожні 10-15 годин перевертати усі яйця вручну, перед цим обов'язково промаркувати їх м'яким олівцем символами Х та О. Терморегулятор – мембранний, без дисплея, вбудований у верхню кришку. Температура регулюється поворотом ручки, що відображається на градуснику. Нагрівальний елемент – ТЕН (тепловий шнур). !!! Кількість яєць вказано приблизно і залежить від типу та розміру яйця. Колір та комплектація інкубатора можуть відрізнятися від фотографій на сайті та змінені виробником на його розсуд
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Квочка |
| Матеріал корпусу | Пінопласт |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Переворот яєць | Ручний |
| Підтримання вологості | Вільне випаровування |
| Тип | Інкубатор побутовий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3 кг |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 470 мм |
| Ширина | 470 мм |
| Середня місткість яєць | |
| Гусячі яйця | 28 шт. |
| Курячі яйця | 60 шт. |
| Перепелині яйця | 120 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 430 ₴



