вверхвниз
-15%Крісло розкладне з підлокітниками Тролінг Люкс Vista
- В наявності
- Код: T-5702prs
2 170 ₴
1 850 ₴
+380 (66) 863-66-75
Операторповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Розкладне крісло Тролінг Люкс завдяки невеликій вазі та компактним габаритам у складеному стані зручно в зберіганні і його можна без зусиль перевозити з місця на місце.
Крісло має зручні підлокітники для комфортнішого відпочинку.
Габаритні розміри у розкладеному вигляді:
Висота – 90 см
Ширина – 65 см
Глибина – 75 см
Сидіння:
Висота від підлоги - 38 см
Глибина сидіння – 48 см
Ширина сидіння – 52 см
Спинка:
Висота – 60 см
Ширина – 50 см
Ширина між підлокітниками у найвужчому місці - 49 см
Ширина між підлокітниками у найширшому місці – 52 см.
Вага – 4.9 кг.
Максимальне навантаження – 150 кг.
Розмір у складеному вигляді 80х65х13 см.
Крісло має зручні підлокітники для комфортнішого відпочинку.
Габаритні розміри у розкладеному вигляді:
Висота – 90 см
Ширина – 65 см
Глибина – 75 см
Сидіння:
Висота від підлоги - 38 см
Глибина сидіння – 48 см
Ширина сидіння – 52 см
Спинка:
Висота – 60 см
Ширина – 50 см
Ширина між підлокітниками у найвужчому місці - 49 см
Ширина між підлокітниками у найширшому місці – 52 см.
Вага – 4.9 кг.
Максимальне навантаження – 150 кг.
Розмір у складеному вигляді 80х65х13 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VISTA |
| Країна виробник | Україна |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Регульовані опори | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Ширина стільця | 650 мм |
| Глибина стільця | 750 мм |
| Висота сидіння стільця | 380 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 900 мм |
| Вага | 4.9 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 850 ₴

