вверхвниз

Табурет-драбинка на 3 ступені стілець-драбина
- В наявності
- Код: сd00024-3
899 ₴
+380 (66) 863-66-75
Операторповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Міцний матеріал каркаса із труби 16мм, товщина стінки металу 1 мм, порошкове забарвлення.
- Висота 65 см
- Ширина 34 см
- Глибина 34см
- Сидіння 300х220 мм
- Товщина ДСП 18 мм
- Вага 5 кг
- Максимальне навантаження 110 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Барний табурет |
| Тип підстави | Ніжки |
| Форма сидіння | прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4 кг |
| Висота табуретки | 650 мм |
| Висота сидіння стільця | 650 мм |
| Глибина табуретки | 340 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Ширина | 340 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Ніжки | сталь |
| Сидіння | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 899 ₴

