
Стіл розкладний туристичний 75х50 см "Фаніра"
- В наявності
- Код: fst00024
799 ₴
Стільниця столу зроблена з п'ятишарової фанери, покритої лаком. Ніжки столу виготовлені зі сталевої труби,діаметром 18 мм. Ніжки хрестові замкнутого контуру, що додає більшої жорсткості та стійкості цьому столу. Завдяки замкнутим ніжкам стіл не провалюватиметься навіть на пухкому ґрунті. Фіксатори висоти (гачки) виготовлені з товстостінної сталі та пофарбовані методом порошкового напилення. Простота конструкції та висока якість виготовлення гарантують міцність, стійкість і довговічність цього стола навіть за постійної експлуатації на відкритому повітрі. У складеному вигляді цей столик розміром 75 х 50 х 5 см, тому він легко ховається в багажник будь-якої машини та не становитиме жодних проблем під час перевезення в ручну.
Характеристики:
- Довжина: 75 см
- Ширина: 50 см
- Висота: 60 см
- Стільниця: п'ятишарова фанера, покрита лаком
- Каркас: сталева труба
- Фарбування каркаса: порошкове напилення
- Діаметр труби: 16 мм
- Габаритні розміри в складеному вигляді: 75 х 50 х 5 см
- Виробник: Україна, Харків
- Вага: 6 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал стільниці | Фанера |
| Матеріал каркасу (опор) | Метал |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Можливість регулювання по висоті опор | Ні |
| Отвір у стільниці для парасольки | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 20 кг |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Довжина | 750 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Висота | 600 мм |
| Вага | 6 кг |
| Розміри столу в складеному вигляді | |
| Ширина у складеному вигляді | 500 мм |
| Глибина у складеному вигляді | 50 мм |
| Висота в складеному вигляді | 750 мм |
- Ціна: 799 ₴





