вверхвниз
-10%Інкубатор автоматичний ПТАХА 64-В (220/12В)
- В наявності
- Код: 114000prs
5 470 ₴
4 928 ₴
+380 (66) 863-66-75
Операторповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Автоматичний інкубатор ПТАХА 64-В (220/12В) на 64 яєць з роликовою системою перевороту та овоскопом. Положення роликів настроюється залежно від діаметра яєць. Це дозволяє інкубувати яйця різних птахів від перепелів до гусей. Будучи прямими дистриб'юторами виробника, ми даємо гарантію 1 рік на справну роботу інкубатора. Виробляємо гарантійний та післягарантійний ремонт. Технічні характеристики: Середня місткість яєць: курячих – 64 шт., гусячих – 36 шт., качиних – 42 шт., перепелиних – 120 шт., індичих – 42 шт. Тип перевороту яєць – автоматичний. Матеріал корпусу – пластик. Потужність – 80 Вт. Тип живлення – 220 В, 12 В. Головна відмінність інкубатора – це роликовий механізм перевороту з розсувними роликами. Відстань між роликами можна змінити: зменшити для інкубації яєць перепелиних або збільшити для інкубації гусячих яєць. Гнучке керування настройками інкубатора: За допомогою кнопки SET можна налаштувати під себе будь-який параметр: температуру, звукову сигналізацію при її відхиленні, тривалість перевороту та інтервал перевороту. Або Ви можете скористатися налаштуваннями інкубатора за замовчуванням. Автоматичний переворот яєць: Інтервал перевороту налаштовується від 0 до 999 хв. Заводські налаштування – 120 хвилин. Тривалість перевороту (за замовчуванням 15 с) також можна змінити. Переворот здійснюється шляхом повороту роликів у лотку. Вимірювання температури: Встановлено цифровий датчик температури з дисплеєм та можливістю його калібрування за еталонним термометром. Автоматичне додавання води до піддону: Більше не потрібно доливати воду в канавки або тарілочки. У комплекті йдуть 3 підставки для води ваккумного типу. Ви просто заповнюєте їх водою, якій вистачить термін інкубації. Аварійна звукова сигналізація: Звукова сигналізація у разі відхилення заданої температури (за замовчуванням, якщо нижче 37,2℃ або вище 38,8℃). Аварійний сигнал низької вологості (за промовчанням, якщо нижче 40% або вище 80%). Можна змінити параметри. Обігрів: В інкубаторі встановлений тепловий шнур (тен) та вентилятор, який роздмухує тепле повітря по всьому корпусу інкубатора. Таким чином, усі яйця будуть достатньо обігріті, а через налаштування інкубатора Ви можете виставити потрібну температуру. Корпус: Інкубатор повністю зібраний із високоякісного пластику, без щілин та зазорів. Такий інкубатор легко чистити та мити, а його стінки не проклюють пташенята. Має приємний яскравий дизайн. Овоскоп: Для перевірки якості яєць у верхню кришку інкубатора вбудовано овоскоп під 1 яйце. Вмикається та вимикається натисканням відповідної кнопки на блоці керування. Отвір для СО2: У верхній кришці інкубатора знаходиться спеціальний отвір для вентиляції корпусу та виходу вуглекислого газу СО2. Підключення до акумулятора: У цій моделі можлива робота як від мережі 220В, так і від будь-якого акумулятора 12В, що необхідно при частих вимкненнях або перебоях електрики. Провід для підключення до акумулятора та інстукція українською мовою йде в комплекті. Місце походження : Китай Ємність яйця (шт.) : 64 курячих яйця Стан : Новий Тип : Малогабаритний інкубатор Режим перевертання яєць: Автоматичний поворот яєць Тип джерела живлення : Подвійне джерело живлення Використання : Курка, Рептилія, Птах, Індичка, ГНД 220В/12В Розмір (Д * Ш * В): 48,5 * 48,5 * 16,5 см Гарантія: 1 рік Застосовні галузі: Ферми, домашнє використання, роздрібна торгівля, інше Вага (кг): 9 кг Ємність: 64 курячих яйця Поворот яєць: 2 години автоматично Кількість додаткових роликів для інкубації перепелиних яєць становить – 4 штук. Їх можна придбати додатково. Кількість яєць вказано приблизно і залежить від типу та розміру яйця. Колір та комплектація інкубатора може відрізнятися від фотографій на сайті та змінено виробником на його розсуд.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Повітрообмін | Примусовий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Переворот яєць | Автоматичний |
| Підтримка температурного режиму | Автоматичне |
| Споживана потужність | 80 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Інкубатор побутовий |
| Тип живлення | Мережа 12 В, Мережа 220 В |
| Тип терморегулятора | Електронний |
| Точність автоматичної підтримки температури | 0.1 град. |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.3 кг |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 520 мм |
| Середня місткість яєць | |
| Гусячі яйця | 36 шт. |
| Індичі яйця | 120 шт. |
| Курячі яйця | 64 шт. |
| Перепелині яйця | 42 шт. |
| Качині яйця | 42 шт. |
| Діапазон регулювання температури, °З | |
| Максимальна температура | 45 град. |
| Мінімальна температура | 30 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вентилятор | З вентилятором |
| Вологомір | З Вологоміром |
| Овоскоп | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 928 ₴




