вверхвниз
-13%Лоток автоперевороту на 70 яєць з регульованими роликами з мотором 220в
- В наявності
- Код: 11463prs
1 065 ₴
926 ₴
+380 (66) 863-66-75
Операторповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Лоток із регульованими роликами на 70 яєць для автоматичного інкубатора з мотором 220в у комплекті. Розмір лотка з мотором (довжина * ширина * висота): 44,5 * 42 * 5 см У комплекті є 10 роликів. Мотор AC220v TYZ50 (4w, 5-6 об/хв). Головна особливість - це можливість використовувати лоток як вивідний ящик. В останні дні інкубації ролики знімаються та утворюють вивідний кошик, яйця перекладаються на сітчасте дно, що дуже зручно та дозволяє зберегти інкубатор чистим. Черв'ячна передача виключає поломку в порівнянні з аналогами, де привод забезпечують пластикові шестерні, які можуть заклинити або "закусити" зубчики.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Рябушка |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 445 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Середня місткість яєць | |
| Гусячі яйця | 70 шт. |
| Індичі яйця | 70 шт. |
| Курячі яйця | 70 шт. |
| Перепелині яйця | 70 шт. |
| Качині яйця | 70 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Лоток |
Інформація для замовлення
- Ціна: 926 ₴






