вверхвниз
-13%Лоток автоперевороту на 120 яєць з регульованими роликами з мотором 220в
- В наявності
- Код: 11459prs
1 278 ₴
1 111 ₴
+380 (66) 863-66-75
Операторповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Лоток із регульованими роликами на 120 яйця для автоматичного інкубатора з мотором 220 в комплекті. Розмір лотка з мотором (довжина * ширина * висота): 60 * 57 * 5,5 У комплекті є 13 роликів. Мотор AC220v TYZ50 (4w, 5-6 об/хв) Головна особливість - це можливість використовувати лоток як вивідний ящик. В останні дні інкубації ролики знімаються та утворюють вивідний кошик, яйця перекладаються на сітчасте дно, що дуже зручно та дозволяє зберегти інкубатор чистим. Підходить для інкубаторів Рябушка Smart 150, Рябушка Turbo 150, Рябушка Turbo 120 та саморобних автоматичних інкубаторів. Черв'ячна передача виключає поломку в порівнянні з аналогами, де привод забезпечують пластикові шестерні, які можуть заклинити або "закусити" зубчики.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Рябушка |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 59.5 мм |
| Ширина | 57 мм |
| Середня місткість яєць | |
| Курячі яйця | 120 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Лоток |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 111 ₴





