вверхвниз
-13%Інкубатор механічний Квітка 100 в пластиковому корпусі
- В наявності
- Код: 11343prs
1 839 ₴
1 599 ₴
+380 (66) 863-66-75
Операторповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Інкубатор «Кутка» у пластиковому корпусі з механічним переворотом
Допоможе вам у розведенні курей, гусей, качок, перепелів та індичок.
Колір корпусу може відрізнятися.
Місткість інкубатора:
- 70 курячих яєць;
- 40 гусячих яєць;
- 50 качиних яєць;
- 200 перепелиних яєць;
- 50 індича яєць.
Бічні сторони інкубатора складаються з пластику. Низ у інкубатора пінопластовий, кришка – полістирол. У кришці знаходиться оглядове вікно.
Інкубатор обладнаний ламповим нагрівальним елементом потужністю 80 Вт. Поставляється з аналоговим терморегулятором і градусником.
Також у комплекті з інкубатором ви знайдете стаканчики для води та докладну інструкцію з експлуатації.
У процесі інкубації вам потрібно буде перевертати яйця кожні 10-15 годин за допомогою простого вбудованого механізму, принцип роботи якого наочно показаний в інструкції. "https://.com.ua/" target="_blank"> за найкращими цінами з гарантією (1 рік) та доставкою до будь-якого населеного пункту України.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Квочка |
| Країна виробник | Україна |
| Повітрообмін | Природний |
| Нагрівальний елемент | Ламповий |
| Переворот яєць | Механічний |
| Підтримання вологості | Вільне випаровування |
| Підтримка температурного режиму | Автоматичне |
| Споживана потужність | 80 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Інкубатор побутовий |
| Точність автоматичної підтримки температури | 0.1 град. |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Середня місткість яєць | |
| Гусячі яйця | 40 шт. |
| Індичі яйця | 50 шт. |
| Курячі яйця | 70 шт. |
| Перепелині яйця | 200 шт. |
| Качині яйця | 50 шт. |
| Діапазон регулювання температури, °З | |
| Максимальна температура | 40 град. |
| Мінімальна температура | 36 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Побутові | Механічний |
| Матеріал корпусу | Пінопласт в металевій обрешітці |
| Тип терморегулятора | Аналоговий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 599 ₴




