-13%Інкубатор механічний Рябушка Smart 70 із цифровим терморегулятором
- В наявності
- Код: 11355prs
1 845 ₴
1 604 ₴
Інкубатор механічний Рябушка Smart 70 з цифровим терморегулятором
Інкубатор Рябушка Smart 70 з механічним переворотом яєць служить для інкубації яєць домашньої птиці.
Місткість:
- курячих яєць - до 42 шт. ;
- качиних, індичиних яєць - до 42 шт.;
- гусячих яєць - до 28 шт.;
- перепелиних яєць - до 140 шт. >
Переворот - механічний.
На пластиковий піддон ставиться сітка, до неї йде комплект пластикових куточків, які регулюють сітку по висоті, що необхідно при закладанні різних типів яєць. Тобто при інкубації перепелиних яєць сітку потрібно притиснути максимально близько до піддону, а для гусячих яєць - максимально високо від піддону.
Терморегулятор - цифровий з дисплеєм, автоматична підтримка температури.
Для води передбачені2 пластикові тарілки. Вологість визначається на вічко (у міру запотівання оглядових вікон). Більш точно вологість можна вимірювати за допомогою цифрового гігрометра (не входить в комплект поставки і йде за окремим замовленням).
Нагрівальний елемент - керамічний тен.
Корпус - пінопластовий, спресований у прес-формі високої щільності.
Ви можете купити механічний інкубатор Рябушка Smart 70 c цифровим терморегулятором у нашому інтернет-магазині за найкращими цінами з гарантією (1 рік) та доставкою до будь-якого населеного пункту України.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Рябушка |
| Країна виробник | Україна |
| Повітрообмін | Природний |
| Матеріал корпусу | Пінопласт |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Переворот яєць | Механічний |
| Підтримання вологості | Вільне випаровування |
| Підтримка температурного режиму | Автоматичне |
| Споживана потужність | 20 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Інкубатор побутовий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Точність автоматичної підтримки температури | 0.1 град. |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.5 кг |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 490 мм |
| Ширина | 490 мм |
| Середня місткість яєць | |
| Гусячі яйця | 28 шт. |
| Індичі яйця | 42 шт. |
| Курячі яйця | 42 шт. |
| Перепелині яйця | 140 шт. |
| Качині яйця | 42 шт. |
| Діапазон регулювання температури, °З | |
| Максимальна температура | 40 град. |
| Мінімальна температура | 30 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Побутові | Механічний |
| Вентилятор | Без вентилятора |
| Вологість | Без вологоміра |
| Тип терморегулятора | Цифровий |
- Ціна: 1 604 ₴








