вверхвниз

Інкубатор автоматичний Птаха 300-В (220В/12В)
- В наявності
- Код: 114006
7 200 ₴
+380 (66) 863-66-75
Операторповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Автоматичний інкубатор ПТАХА 300-В (220/12В) на 300 яєць із роликовою системою перевороту та овоскопом. Положення роликів настроюється залежно від діаметра яєць. Це дозволяє інкубувати яйця різних птахів від перепелів до гусей. Будучи прямими дистриб'юторами виробника, ми даємо гарантію 1 рік на справну роботу інкубатора. Виробляємо гарантійний та післягарантійний ремонт. Технічні характеристики: Середня місткість яєць: курячих - 300 шт., Гусячих - 150 шт., Качиних - 200 шт., Перепелиних - 750 шт., Індичиних - 200 шт. Тип перевороту яєць – автоматичний. Матеріал корпусу – пластик. Потужність – 80 Вт. Тип живлення – 220 В, 12 В. Головна відмінність інкубатора – це роликовий механізм перевороту з розсувними роликами. Відстань між роликами можна змінити: зменшити для інкубації яєць перепелиних або збільшити для інкубації гусячих яєць. Гнучке керування настройками інкубатора: За допомогою кнопки SET можна налаштувати під себе будь-який параметр: температуру, звукову сигналізацію при її відхиленні, тривалість перевороту та інтервал перевороту. Або Ви можете скористатися налаштуваннями інкубатора за замовчуванням. Автоматичний переворот яєць: Інтервал перевороту налаштовується від 0 до 999 хв. Заводські налаштування – 120 хвилин. Тривалість перевороту (за замовчуванням 15 с) також можна змінити. Переворот здійснюється шляхом повороту роликів у лотку. Вимірювання температури: Встановлено цифровий датчик температури з дисплеєм та можливістю його калібрування за еталонним термометром. Автоматичне додавання води до піддону: Більше не потрібно доливати воду в канавки або тарілочки. У комплекті йдуть 3 підставки для води ваккумного типу. Ви просто заповнюєте їх водою, якій вистачить термін інкубації. Аварійна звукова сигналізація: Звукова сигналізація у разі відхилення заданої температури (за замовчуванням, якщо нижче 37,2℃ або вище 38,8℃). Аварійний сигнал низької вологості (за промовчанням, якщо нижче 40% або вище 80%). Можна змінити параметри. Обігрів: В інкубаторі встановлений тепловий шнур (тен) та вентилятор, який роздмухує тепле повітря по всьому корпусу інкубатора. Таким чином, усі яйця будуть достатньо обігріті, а через налаштування інкубатора Ви можете виставити потрібну температуру. Корпус: Інкубатор повністю зібраний із високоякісного пластику, без щілин та зазорів. Такий інкубатор легко чистити та мити, а його стінки не проклюють пташенята. Має приємний яскравий дизайн. Овоскоп: Для перевірки якості яєць у верхню кришку інкубатора вбудовано овоскоп під 1 яйце. Вмикається та вимикається натисканням відповідної кнопки на блоці керування. Отвір для СО2: У верхній кришці інкубатора знаходиться спеціальний отвір для вентиляції корпусу та виходу вуглекислого газу СО2. Підключення до акумулятора: У цій моделі можлива робота як від мережі 220В, так і від будь-якого акумулятора 12В, що необхідно при частих вимкненнях або перебоях електрики. Провід для підключення до акумулятора та інстукція українською мовою йде в комплекті. Місце походження : Китай Стан : Новий Матеріал : Пластик Тип : Малогабаритний інкубатор Режим перевертання яєць : Автоматичний поворот яєць Тип джерела живлення : Подвійне джерело живлення Використання : Курка, Рептилія, Птах, Індичка, ГУСЬ, КАЧКА Напруга/2 Ш*В): 57*57*57 см Гарантія: 1 рік Застосовні галузі: Ферми, домашнє використання, роздрібна торгівля, інше Вага (кг): 14 кг Поворот яєць: 2 години автоматично Кількість додаткових роликів для інкубації перепелиних яєць становить – 15 штук. Їх можна придбати додатково. Кількість яєць вказано приблизно і залежить від типу та розміру яйця. Колір та комплектація інкубатора може відрізнятися від фотографій на сайті та змінено виробником на його розсуд.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Птаха |
| Країна виробник | Україна |
| Повітрообмін | Примусовий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Переворот яєць | Автоматичний |
| Підтримання вологості | Вільне випаровування |
| Підтримка температурного режиму | Автоматичне |
| Споживана потужність | 80 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Інкубатор побутовий |
| Тип живлення | Мережа 12 В, Мережа 220 В |
| Тип терморегулятора | Електронний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 14 кг |
| Висота | 570 мм |
| Довжина | 570 мм |
| Ширина | 570 мм |
| Середня місткість яєць | |
| Гусячі яйця | 150 шт. |
| Індичі яйця | 200 шт. |
| Курячі яйця | 280 шт. |
| Перепелині яйця | 550 шт. |
| Качині яйця | 200 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 200 ₴







