Опис товару
Інкубатор побутовий «Веселе сімейство»-2ВПТДВ призначений для інкубації курчат, каченят, гусенят, індичат та іншого птаха в умовах домашнього господарства. Управління роботою інкубатора - встановлення необхідної температури, контроль та підтримання температури у заданих межах, здійснюється мікропроцесорним модулем управління. Інкубатор призначений для експлуатації в закритих опалювальних приміщеннях у нормальних кліматичних умовах за температури повітря від +15°С. до + 35 ° С. Конструктивні та функціональні особливості "Весела родина"-2ВПТДВ: Переворот яєць - автоматичний. Обмін повітря – примусова конвекція повітря за допомогою вентилятора. Термоелектричний нагрівальний елемент (ТЕН). Датчик вологи. Основні технічні характеристики Характеристики "Веселе сімейство"-2ВПТОВ Напруга живлення, В 220±22 Частота напруги живлення, Гц 50±1 Ємність яєць, шт.: - курячих 42 - качиних або індича 24 - гусячих 16 - перепелиних 96 не більше 38 Витрата електроенергії за час інкубації (30 днів), не більше, кВт.год. 0,2 Габаритні розміри, не більше, мм 470х 470х 215 Маса, не більше, кг 2
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | СОВЕК |
| Країна виробник | Україна |
| Повітрообмін | Примусовий |
| Матеріал корпусу | Пінопласт |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Переворот яєць | Автоматичний |
| Підтримання вологості | Вільне випаровування |
| Підтримка температурного режиму | Автоматичне |
| Споживана потужність | 38 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Інкубатор побутовий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Точність автоматичної підтримки температури | 0.2 град. |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2 кг |
| Висота | 215 мм |
| Довжина | 470 мм |
| Ширина | 470 мм |
| Середня місткість яєць | |
| Гусячі яйця | 16 шт. |
| Індичі яйця | 24 шт. |
| Курячі яйця | 42 шт. |
| Перепелині яйця | 96 шт. |
| Качині яйця | 24 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 240 ₴





