Опис товару
1.1 Інкубатор побутовий «Веселе сімейство»-12ВДВ (далі інкубатор) призначений для інкубації курчат, каченят, гусенят, індичат та іншого птаха в умовах домашнього господарства. 1.2 Умови експлуатації інкубатора: температура навколишнього середовища (25±10) °С, відносна вологість повітря (65±15) %. 1.3 Живлення інкубатора здійснюється від джерела постійного струму 12 і (або) акумулятора. 1.4 При покупці інкубатора перевірте комплектність та відсутність механічних пошкоджень. Після продажу інкубатора підприємство-виробник не приймає претензій щодо комплектності та механічних пошкоджень. 2 Основні технічні характеристики Напруга живлення постійного струму, В 12±1,2 Потужність, Вт, не більше 35 Витрата електроенергії за час інкубації (30 днів), кВт*год, не більше 15 Підтримка температури Автоматична Діапазон регулювання температури, С 25… 40 Точність автоматичної підтримки температури, оС ±0,3 Підтримка вологості Вільне випаровування Діапазон вимірювання вологості, % 10 … 99 Обмін повітря Примусова конвекція Ємність яєць, шт.* – курячих – качиних або індича – гусячих – перепелиних 6 (40) 96 (200) Поворот яєць Ручний Габаритні розміри, мм, не більше 470х 470х 215 Маса, кг, не більше 1,5 Примітка *У дужках наведено значення для інкубатора при використанні зовнішнього механізму автоматичного перевороту інкубатора, що постачається окремо. 3 Комплект поставки Кришка, шт. - 1; Підстава, шт. - 1; Ґрати, шт. - 4; Заглушка, шт. - 3; Піддон для води, шт. - 1; Джерело живлення постійного струму 12В, 3А – 1; Посібник з експлуатації, шт. - 1; Упакування, шт. - 1.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Веселе сімейство |
| Країна виробник | Україна |
| Повітрообмін | Примусовий |
| Матеріал корпусу | Пінопласт |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Переворот яєць | Ручний |
| Підтримання вологості | Вільне випаровування |
| Підтримка температурного режиму | Автоматичне |
| Споживана потужність | 35 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Інкубатор побутовий |
| Тип живлення | Мережа 12 В, Мережа 220 В |
| Точність автоматичної підтримки температури | 0.3 град. |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2 кг |
| Висота | 215 мм |
| Довжина | 470 мм |
| Ширина | 470 мм |
| Середня місткість яєць | |
| Гусячі яйця | 40 шт. |
| Індичі яйця | 50 шт. |
| Курячі яйця | 63 шт. |
| Перепелині яйця | 96 шт. |
| Качині яйця | 50 шт. |
| Діапазон регулювання температури, °З | |
| Максимальна температура | 40 град. |
| Мінімальна температура | 25 град. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 710 ₴





