Опис товару
Інкубатор побутовий «Веселе сімейство»-1Т (далі інкубатор) призначений для інкубації курчат, каченят, гусенят, індичат в умовах домашнього господарства. Інкубатор призначений для експлуатації в закритих опалювальних приміщеннях у нормальних кліматичних умовах за температури повітря від +15°С. до +35°С. Нагрів повітря в інкубаторі забезпечує термоелектричний нагрівальний елемент (ТЕН), керування яким здійснюється терморегулятором, встановленим на внутрішній поверхні кришки. Для контролю температури використовується інкубаторний індикатор (термометр), який встановлюється в отвір кришці так, щоб його кінець з вимірювальною сумішшю був на рівні поверхні яєць. Установка термометра в отвір у кришці проводиться за допомогою пластмасового фіксатора, щоб забезпечувалася можливість вільного спостереження за температурою, не виймаючи термометр з отвору. Технічні характеристики інкубатора Напруга живлення, В 220±22 Частота напруги живлення, Гц 50±1 Місткість яєць, шт.: – курячих 80 – качиних або індички 50 – гусячих 40 – перепелиних 200 Максимальна потужність споживання, Вт 35 (20±4) ° С, Вт 20 Витрата електроенергії за час інкубації (30 днів), не більше, кВт.год 10 Поворот яєць Вручну Обмін повітря Природна конвекція Підтримка вологості Вільне випаровування Підтримка температури Автоматична Діапазон регулювання температури, ° С 36 – 40 Точність автоматичної підтримки температури, °С ±0,5 Габаритні розміри, не більше, мм 470х 470 х 215 Маса, не більше, кг 2
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Веселе сімейство |
| Країна виробник | Україна |
| Повітрообмін | Природний |
| Матеріал корпусу | Пінопласт |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Переворот яєць | Ручний |
| Підтримання вологості | Вільне випаровування |
| Стан | Новий |
| Тип | Інкубатор побутовий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Точність автоматичної підтримки температури | 0.5 град. |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2 кг |
| Висота | 215 мм |
| Довжина | 470 мм |
| Ширина | 470 мм |
| Середня місткість яєць | |
| Гусячі яйця | 40 шт. |
| Індичі яйця | 50 шт. |
| Курячі яйця | 80 шт. |
| Перепелині яйця | 200 шт. |
| Качині яйця | 50 шт. |
| Діапазон регулювання температури, °З | |
| Максимальна температура | 40 град. |
| Мінімальна температура | 36 град. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 860 ₴



