
Розкладне ліжко-тумба «Венеція» на ламелях з матрацом 5 см
- В наявності
- Код: V5-001
2 540 ₴
- Довжина: 197 см,
- Ширина: 72 см,
- Висота від підлоги: 37 см (разом з матрацом),
- Габаритні розміри в складеному вигляді: 90х72х24 см,
- Каркас: труба квадратного перетину 20х20 мм,
- Ніжки каркасу: сталева труба 18 мм,
- Підстава: ламелі "Латофлекс", шириною 5,2 см. (18 шт),
- Матрац: поролон 72х190х5 см,
- Вага: 14 кг,
- Максимальне навантаження: 120 кг,
- Розмір бильцях: 72х27х2
Ліжко-тумба "Венеція" можна використовувати як тимчасове спальне місце вдома, або квартирі. Воно компактно складається й не займає багато простору. Може також бути використано як додаткове спальне місцк для гостей , або в будинках відпочинку.
Розкладне ліжко "Венеція" має відмінну особливість - біля ізголів'я знаходиться бильце, зроблене із ламінованого ДСП, котре не дає подушці сповзати, а в складеному вигляді є зручною поверхнею, котру можна використовувати, як тумбу, або столик. Розмір бильця 27х72х2 см.
Матрац розкладачки "Венеція" з'ємний, тому за необхідності його можна використовувати окремо від розкладачки.
Колеса, котрими обладнана розкладачка "Венеція" , забезпечують зручність переміщення розкладачки по кімнаті в зібраному стані.
Завдяки оригінальній конструкції середніх ніжек, ліжко-тумба "Венеція", не потребує в додаткових елементах кріплення й займає менше місця в складеному вигляді. Також не має навантаження на колеса, що робить всі елементи довговічними та стійкими.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | VISTA |
| Країна виробник | Україна |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Матеріал каркаса розкладачки | Сталева профільна труба |
| Покриття труби каркаса | Полімерне порошкове |
| Габаритні розміри у розкладеному вигляді | |
| Вага | 14 кг |
| Висота | 370 мм |
| Довжина | 1970 мм |
| Ширина | 720 мм |
| Габаритні розміри в складеному вигляді | |
| Висота в складеному вигляді | 900 мм |
| Довжина у складеному вигляді | 750 мм |
| Ширина у складеному вигляді | 250 мм |
- Ціна: 2 540 ₴


