вверхвниз

Розкладачка НАТО алюмінієва посилена до 200 кг із чохлом
- В наявності
- Код: G-5051
4 999 ₴
+380 (66) 863-66-75
Операторповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Розкладачка посилена алюмінієва НАТО з навантаженням до 200 кг і вагою всього 7 кг. Легко та швидко збирається і розбирається. У складеному вигляді має розмір 95х20х12 см. Постачається в чохлі з ручкою для перенесення.
Характеристики:
- Довжина: 190 см
- Ширина: 67 см
- Висота: 49 см
- Каркас: алюмінієвий профіль 30х30х1.5 мм
- Матеріал тканини: оксфорд 600 D
- Навантаження максимальне: 200 кг
- Вага: 7 кг
- Розмір у складеному вигляді: 95х20х12 см
- Виробництво: Харків — Україна
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Максимально допустиме навантаження | 160 кг |
| Матеріал каркаса розкладачки | Сталева труба |
| Підстава спального місця розкладачки | Двошарова тканина |
| Покриття труби каркаса | Полімерне порошкове |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Габаритні розміри у розкладеному вигляді | |
| Вага | 9.2 кг |
| Висота | 450 мм |
| Довжина | 1955 мм |
| Ширина | 725 мм |
| Габаритні розміри в складеному вигляді | |
| Висота в складеному вигляді | 710 мм |
| Довжина у складеному вигляді | 750 мм |
| Ширина у складеному вигляді | 200 мм |
| Комплектація | |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 999 ₴




