вверхвниз
-11%Розкладачка НАТО алюмінієва Посилена до 200кг з чохлом
- В наявності
- Код: RN-alum-012_prs
3 700 ₴
3 295 ₴
+380 (66) 863-66-75
Операторповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Розкладачка посилена алюмінієва НАТО з навантаженням до 200 кг та вагою всього 7 кг. Легко та швидко збирається та розбирається. У складеному вигляді має розмір 95х20х12 см. Поставляється у чохлі з ручкою для перенесення.
Характеристики:
- Довжина: 190 см
- Ширина: 67 см
- Висота: 49 см
- Каркас: алюмінієвий профіль 30х30х1.5 мм
- Матеріал тканин: оксфорд 600 D
- Навантаження максимальне: 200 кг
- Вага: 7 кг
- Розмір у складеному вигляді: 95х20х12 см
- Виробництво: Харків - Україна
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Максимально допустиме навантаження | 200 кг |
| Матеріал каркаса розкладачки | Алюмінієва профільна труба |
| Покриття труби каркаса | Без покриття |
| Стан | Новий |
| Колір | Хакі |
| Габаритні розміри у розкладеному вигляді | |
| Вага | 7 кг |
| Висота | 490 мм |
| Довжина | 1950 мм |
| Ширина | 740 мм |
| Габаритні розміри в складеному вигляді | |
| Висота в складеному вигляді | 950 мм |
| Довжина у складеному вигляді | 120 мм |
| Ширина у складеному вигляді | 200 мм |
| Комплектація | |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 295 ₴


