Опис товару
Каркас - сталева профільна труба 25х25х1 мм.
Тканина – оксфорд 600 D
Вес - 6 кг
Навантаження – 120 кг
Довжина – 190 см
Ширина - 67 см
Висота – 42 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Матеріал каркаса розкладачки | Сталева профільна труба |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Габаритні розміри у розкладеному вигляді | |
| Вага | 6 кг |
| Висота | 420 мм |
| Довжина | 1900 мм |
| Ширина | 740 мм |
| Габаритні розміри в складеному вигляді | |
| Висота в складеному вигляді | 900 мм |
| Довжина у складеному вигляді | 120 мм |
| Ширина у складеному вигляді | 150 мм |
| Комплектація | |
| Подушка для відпочинку | Ні |
| Знімний козирок від сонця | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 999 ₴


