вверхвниз
-21%Розкладне крісло з підлокітниками
- В наявності
- Код: F001-K_prs
890 ₴
699 ₴
+380 (66) 863-66-75
Операторповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Розкладне крісло для зручного відпочинку на природі, за містом або у дворі свого будинку.
Компактні розміри крісла в складеному стані дозволяють легко розмістити його в багажнику автомобіля для поїздок в гості або на пікнік на свіжому повітрі.
Характеристики:
- Габаритні розміри стільця: 49*50*79 см.
- Ширина сидіння по каркасу: 40см
- Ширина сидіння по тканині: 33 см.
- Глибина сидіння: 39 см.
- Висота сидіння від підлоги: 38 см.
- Максимальне навантаження 90 кг.
- Фарбування: порошкове напилення.
- Матеріал сидіння: тканина д600
- Каркас: сталева труба діаметром 18 мм
- Вага: 2,5 кг.
- Виробник: Україна
- Габаритні розміри у складеному вигляді: 49*70*5см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Регульовані опори | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 90 кг |
| Ширина стільця | 410 мм |
| Глибина стільця | 380 мм |
| Висота сидіння стільця | 380 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 790 мм |
| Вага | 2.5 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 699 ₴

