Опис товару
Крісло має досить комфортні розміри і хорошу стійкість. Крісло гідно оцінять туристи, любителі відпочинку на свіжому повітрі, у лісопаркових зонах або поблизу водойм.
Крісло має доладну конструкцію, яка поміщається в зручний тканинний чохол для перенесення. Перекинувши чохол через плече - Ви зможете легко переносити його на великі відстані, а в багажнику автомобіля крісло займе зовсім мало місця.
Характеристики:
- Виробник: Україна
- Габарити в розкладеному вигляді: 100 х 90 х 62 см
- Габарити у складеному вигляді: 96 х 22 х 22 см
- Розмір сидіння: 63 х 47 см
- Висота до сидіння: 48 см
- Тканина:Подвійна тканина нейлон, синтетична сітка
- Каркас: сталь.
- Вага: 4,2 кг.
- Максимальне навантаження: 120 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 4.2 кг |
| Висота сидіння стільця | 480 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 1000 мм |
| Глибина стільця | 480 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Підсклянник | 1 |
| Регульовані опори | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Ширина стільця | 620 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 900 ₴


