вверхвниз

Опис товару
Інкубатор автоматичний Квітка 56 Будь-який інкубатор повинен забезпечувати рівномірне прогрівання і, як наслідок, розвиток яйця. У моделі квочка 56 це реалізовано за допомогою декількох функцій. Насамперед варто відзначити наявність вентилятора для покращення циркуляції повітря. Крім того, в інкубаторі є 4 резервуари для води, які потрібні для підтримання вологості. Нагрівання відбувається за допомогою 4 ламп розжарювання. Температура налаштовується із точністю до 0,1°С. Переваги: примусова циркуляція повітря (вентилятор); цифровий терморегулятор; низьке споживання електроенергії; рівномірний розподіл тепла; посилений корпус з екструдованого пінополістиролу оглядові вікна; природне зволоження за рахунок тарілочок для води; інкубації всіх видів яєць; спеціальний регулятор для провітрювання; Ця модель розрахована на використання в домашніх умовах. Призначення: яйця курей, качок, гусей, перепелів, індичок. Квітка 56 оснащений лампами. Такі нагрівачі мають значну перевагу в тому, що у разі поломки їх можна знайти у найближчому магазині. При цьому точність налаштування та рівномірність підтримки температури забезпечується цифровим блоком керування. Сторони інкубатора складаються з екструдованого пінополістиролу, що надає великої стійкості та термоізоляції корпусу. що є значною перевагою! Місткість інкубатора: 56 курячих яйця; 56 качиних яєць; Для інкубації перепелиних та гусячих яєць можна придбати окремий лоток.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Квочка |
| Країна виробник | Україна |
| Повітрообмін | Примусовий |
| Матеріал корпусу | Пінопласт |
| Нагрівальний елемент | Ламповий |
| Переворот яєць | Автоматичний |
| Підтримання вологості | Вільне випаровування |
| Підтримка температурного режиму | Автоматичне |
| Тип | Інкубатор побутовий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Тип терморегулятора | Електронний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4 кг |
| Висота | 270 мм |
| Довжина | 460 мм |
| Ширина | 470 мм |
| Середня місткість яєць | |
| Гусячі яйця | 30 шт. |
| Курячі яйця | 56 шт. |
| Перепелині яйця | 120 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 090 ₴






