вверхвниз

Розкладачка з матрацом 6 см та ламелями. Розкладне ліжко
- В наявності
- Код: RP-002
2 199 ₴
+380 (66) 863-66-75
Операторповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Дуже комфортна розкладачка на широких 6 ламелях (ламель 6.5 см) з незнімним матрацом 6 см та подушкою. Двошаровий матрац складається з нижнього поліпропіленового шару та верхнього бязевого, всередині поролон 6 см. По периметру матрац натягнутий пружинами, які зафіксовані з внутрішньої сторони розкладачки, завдяки цьому збільшується розмір спального місця. Під матрацом знаходиться 6 ламелів, шириною 6.5 см, які не дозволяють матрацу провисати.
Характеристики:
- Довжина розкладачки: 187 см
- Ширина розкладачки: 72 см
- Висота від підлоги: 30 см
- Каркас: сталева труба 25 мм
- Вага: 12 кг
- Максимальне навантаження: 120 кг
- Розмір у складеному вигляді: 25х80х80 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VISTA |
| Країна виробник | Україна |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Матеріал каркаса розкладачки | Сталева труба |
| Підстава спального місця розкладачки | Незнімний матрац |
| Покриття труби каркаса | Полімерне порошкове |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри у розкладеному вигляді | |
| Вага | 12 кг |
| Висота | 280 мм |
| Довжина | 1900 мм |
| Ширина | 750 мм |
| Габаритні розміри в складеному вигляді | |
| Висота в складеному вигляді | 740 мм |
| Довжина у складеному вигляді | 770 мм |
| Ширина у складеному вигляді | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 199 ₴



