вверхвниз
-12%Розкладачка з вшитим матрацом 3см "Марія"
- В наявності
- Код: RM_30_prs
2 220 ₴
1 950 ₴
+380 (66) 863-66-75
Операторповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
До переваг розкладачки "Марія" відносяться: високий натяг тканини, компактність у складеному вигляді, максимальне навантаження 120 кг., м'який поролоновий вшитий матрац товщиною 30 мм, регульований підголовник на 4 положення і найголовніше - це доступна ціна !!!
Характеристики:
- Довжина: 187 см,
- Ширина: 72 см,
- Висота від підлоги: 32 см,
- Виробник: Україна(Харків),
- Каркас: сталева труба, діаметром 20 мм,
- Фарбування: порошкове напилення,
- Матрас: незнімний, вшитий між двома шарами тканини, поролоновий 30 мм,
- Тканина: двошарова (верх-бавовна,низ-поліпропілен),
- Регульований підголовник на 4 положення
- Максимальне навантаження: 120 кг,
- Вага: 7.5 кг,
- Габаритні розміри у складеному вигляді: 77х74х18 см.
- Коліри в асортименті. Кольори уточнюйте!
Висока якість складання - відмінна риса даної моделі.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Матеріал каркаса розкладачки | Сталева труба |
| Підстава спального місця розкладачки | Двошарова тканина |
| Покриття труби каркаса | Полімерне порошкове |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри у розкладеному вигляді | |
| Вага | 6.8 кг |
| Висота | 270 мм |
| Довжина | 1870 мм |
| Ширина | 720 мм |
| Габаритні розміри в складеному вигляді | |
| Висота в складеному вигляді | 190 мм |
| Довжина у складеному вигляді | 770 мм |
| Ширина у складеному вигляді | 740 мм |
| Комплектація | |
| Подушка для відпочинку | Ні |
| Знімний козирок від сонця | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 950 ₴





