вверхвниз
-12%Розкладачка класична "Ретро"
- В наявності
- Код: R_R001_prs
2 300 ₴
2 025 ₴
+380 (66) 863-66-75
Операторповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Розкладачка"Ретро" виготовлена з металевого каркаса (діаметр труби 19 мм) та гобеленової тканини, натягнутої пружинами по всьому периметру.
Максимальне навантаження: 120 кг.
Переваги:
- простота конструкції
- невисока ціна
- компактність
- регульований підголівник на чотири положення
- невелика вага (6 кг).
Характеристики:
- Довжина - 193см
- Ширина - 72см
- Висота від підлоги - 30см
- Каркас - труба діаметром 19*1,5 мм. Порошкове напилення.
- Тканина - гобелен.
- Розкладачка на пружинах.
- Вага - 6кг
- Максимальне навантаження - 120кг
- Габаритні розміри у складеному вигляді: 90 х 70 х 12 см.
Простота конструкції, компактність і зручність в експлуатації, при цьому невисока ціна роблять класичну розкладачку незамінною практично в будь-якій сім'ї. Дана модель відрізняється високою якістю складання. Тканина для основи підбирається лише високоміцна. Тканина – гобелен. Матеріал покроєний таким чином, щоб волокна тканини були перпендикулярно бічним стінкам розкладачки, щоб уникнути провисання.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | VISTA |
| Країна виробник | Україна |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Матеріал каркаса розкладачки | Сталева труба |
| Покриття труби каркаса | Полімерне порошкове |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Габаритні розміри у розкладеному вигляді | |
| Вага | 6 кг |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 1970 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Габаритні розміри в складеному вигляді | |
| Висота в складеному вигляді | 860 мм |
| Довжина у складеному вигляді | 700 мм |
| Ширина у складеному вигляді | 110 мм |
| Комплектація | |
| Подушка для відпочинку | Ні |
| Знімний козирок від сонця | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 025 ₴

