Опис товару
Металева розкладачка Ranger Military steel витримає великої дорослої людини, у складеному вигляді практично не займає місця.
Розкладається ліжко просто, металева рама робить розкладачку міцною, що витримує велику вагу. Унікальна конструкція рами дозволяє збільшувати натяг тканини при збільшенні навантаження.
Характеристики:
– рама: Сталь;
– тканина: Оксфорд 600D;
– колір:тканина – зелений, каркас – сірий;
– розмір у розкладеному вигляді: 43x189x72,5 см (УхдхШ);
– розмір у складеному вигляді: 90x24x10 см (УхГШ);
– розмір спального місця: 43x189x62 см (УхдхШ);
– вага: 10 кг;
– навантаження: 120 кг.
У комплекті йде чохол з ручками для зручності транспортування, а також легко розміщується в багажнику автомобіля.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Країна виробник | Китай |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Матеріал каркаса розкладачки | Сталева профільна труба |
| Підстава спального місця розкладачки | Оксфорд 600D |
| Покриття труби каркаса | Полімерне порошкове |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Габаритні розміри у розкладеному вигляді | |
| Вага | 10 кг |
| Висота | 430 мм |
| Довжина | 1890 мм |
| Ширина | 720 мм |
| Габаритні розміри в складеному вигляді | |
| Висота в складеному вигляді | 900 мм |
| Довжина у складеному вигляді | 240 мм |
| Ширина у складеному вигляді | 100 мм |
| Комплектація | |
| Подушка для відпочинку | Ні |
| Знімний козирок від сонця | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 498 ₴






