вверхвниз

Грати роздільна на 8-ми рамковий вулик
- В наявності
- Код: RR0004UA
107 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
+380 (66) 863-66-75
Операторповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Решітка розділення призначена для обмеження червлення бджолиної матки у вулику. p>
Кількість отворів :800
Ширина комірки - 4,4мм
Габаритні розміри:< /strong>
Довжина – 492 мм
Ширина – 312 мм
Товщина решітки - 2,5 мм
Вага: 185 грам
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Дергачі |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.1 кг |
| Довжина | 470 м |
| Кількість рамок | 10 |
| Матеріал | Пластик |
| Товщина | 4 мм |
| Колір | Білий |
| Ширина | 375 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 107 ₴




