Опис товару
Воскотопка з електричним крапельним парогенератором призначена для швидкого і надійного витоплювання воску з бджолиних рамок без попереднього видалення воску з рамки. Воскотопка проста в роботі. Місткість воскотопки 20 рамок «Дадан».
Принцип роботи крапельного парогенератора полягає в дозованій, подачі води на нагрівальний елемент і миттєве перетворення крапель води в пару. Вода подається безпосередньо на нагрівач у вигляді окремих крапель за допомогою медичної крапельниці. Регулювання подачі води на нагрівач проводиться за допомогою затискача і контролюється візуально.
Робоча напруга: 220 V
Потужність : 1,5 кВт
Споживання води: 1,5 л/година
Вага: 28 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дергачі |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 370 мм |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Ширина | 440 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 16 кг |
| Кількість рамок | 12 |
| Тип | Воскотопка |
| Тип рамок | Дадан |
| Колір | металік |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 453 ₴





