Опис товару
Візок для перевезення бочок (Бочковоз) –призначений для полегшення перевезення бочок та бідонів з медом.
Технічні характеристики:
Ширина по зовнішній стороні коліс- 760 мм
Ширина по внутрішній стороні коліс – 570 мм
< p>Ширина по зовнішній стороні підйомних лап – 540 ммШирина з внутрішньої сторони підйомних лап – 340 мм
>Висота – 1400 мм
Вантажопідйомність – 400 кг
Товщина профілю -< strong> 2 мм
Діаметр колеса - 390 мм
Ширина колеса - 90 мм
Виробництво: Україна
Гарантія: 1 рік
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Дергачі |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 23.7 кг |
| Довжина | 1550 м |
| Тип | апилифт |
| Товщина | 400 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 540 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 548 ₴



