
Ковпачок (сітка) для мітки маток
- В наявності
- Код: KM0004CH
30 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
Ковпачок (сітка) для мітки маток — призначений для роботи з матками, як для початківців так і для професійних бджолярів. тим самим знижується ризик пошкодження матки, оскільки бджоляр не ловить її для посадки в трубку. Ковпачок має 3 ніжки, за допомогою яких він швидко та надійно кріпиться на бджолину рамку. Ковпачок має круглу форму зі знімною пластиковою сіткою, виготовлений ковпачок із харчового пластику, який є повністю нешкідливим для бджіл та бджолиної матки. Протягом матки, з використанням ковпачка, займе у вас мінімум часу. Матку накривають ковпачком прямо на рамці і наносять мітку маркером, або приклеюють спеціальну мітку.
Габаритні розміри:
Діаметр – мм
Розмір комірки — 3х3 мм
Ціна вказана за 1 ковпачок!!!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дергачі |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр | 100 мм |
| Довжина | 20 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.02 кг |
| Тип | ковпачок |
- Ціна: 30 ₴
