
Контейнер для рамок «Панський сот»
- В наявності
- Код: RPS0004
7 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
Стільниковий мед у пластиковому контейнері має привабливий і апетитний вигляд. І може стати чудовим подарунком друзям, близьким або родичам.
Матеріал: харчова пластмаса
Контейнер дуже зручний у використанні, для транспортування, зберігання, ;т.к. індивідуально упакований і має компактні розміри. Герметичний пластиковий контейнер не дає меду розтікатися, що робить його дуже зручним у вживанні, чого не скажеш про звичайний стільниковий мед у традиційних рамках. Головна перевага меду в стільниках в тому, що його практично неможливо підробити. Звичайний відкачаний мед, який має властивість цукоритися, часто розігрівають, при цьому він втрачає свої цілющі властивості. Що стосується секційного стільникового меду, то він продається у тому вигляді, в якому його створила природа.
Габаритні розміри (мм):
— довжина; — 110
— ширина — 70
— товщина з кришкою 30
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дербентський завод ігристих вин |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Пластик |
| Розміри | |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | контейнер для рамок |
| Товщина | 30 мм |
| Колір | Прозорий |
- Ціна: 7 ₴
