Верстат для роздрукування сотів з бункером (механічний)
Верстат для роздруковування сотів з бункером з електричними клиновими ножами — призначений для механічного двостороннього роздрукування рамок (обрізання забрусу з бджолиних стільників). для вертикальної подачі рамки з двома клиновими електричними ножами.
2. Горизонтальної рами — основи механізму.
3. Квадратного бункера-накопичувача рамок для забрусу.
4. Стола-підставки.
Рамка вставляється вертикально в простір між напрямними трубками. Регулювання відстані між ножами в межах 25-35 мм.
Матеріал виготовлення — харчова нержавіюча сталь марки AISI 304.
Технічні характеристики:
Продуктивність: 3-5 рамок/хв
Габарити: 500х600х1400 мм
Матеріал: харчова нержавіюча сталь марки AISI 3
Робоча температура: 70-80°C
Час нагріву до робочої температури: 3-5 хв
Вага: 20 кг
Розміри рамок:
Дадана-Блатта: 435х300 мм
Лангстрота-Рута: 435х230 мм
Магазинна напіврамка: 435х145 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дергачі |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 500 мм |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Ширина | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 20 кг |
| Тип | верстат |
| Колір | металік |
- Ціна: 23 453 ₴





