
Полотно 95х52см (двонитка), на 24 рамковий вулик Лежак
- В наявності
- Код: HD0003OT
130 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
+380 (66) 863-66-75
Операторповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Холстик 95х52см (двонитка)
Холстик у вуликах служить стелею. Холстиком покривають верхні планки рамок і повністю закривають міжрамкові вулички. Полотно прополісують бджоли, тому у вулику не буде протягів, вологи і покращується теплоізоляція. На холстик зверху кладуть утеплювач.
Двунитка – це дуже щільна тканина, чимось схожа на мішковину за відчуттями, але щільніше. За міцністю перевершує джинсову тканину. Проходить додаткове оздоблення в кілька етапів: стрижку, усунення перекосів по основі. В результаті тканина набуває таких якостей як негорючість, підвищена зносостійкість, безусадочність, гідрофобність і практично не помається.
Щільність двонитки: 220 гр/м2
Товщина: 0,6 мм
На вулик «ЛЕЖАК» 20 рамок/24 рамки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дергачі |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 960 мм |
| Товщина | 0.6 мм |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 520 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | двунітка |
| Тип | холстик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 130 ₴
