Опис товару
| Призначений для швидкого прикріплення вощини до дроту вуличних рамок. Електричний струм нагріває натягнутий на рамку дріт, внаслідок чого вощина нагрівається і плавиться, а дріт проникає у восковий лист. Після відключення електроструму віск охолоджується і твердне, в результаті, дріт фіксується в аркуші вощини. Технічні характеристики: Потужність - 80 Вт Напруга живлення (мережа 50 Гц),В 220 Вихідна напруга (без навантаження), В 12±1 Номінальний вихідний струм, А 4 Макс. струм навантаження - не менше А 6,5 Робочий діапазон температур,°З від +1 до +35 Габаритні розміри (без проводів),мм 167х93х63 Маса, не більше 1,11 кг |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дергачі |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 197 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 63 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.1 кг |
| Тип | электронаващиватель |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 ₴


