Вальці гладкі машинні
Призначені для прокатування товстої воскової стрічки, що виходить з пресуючих брусів стрічковоутворюючої машини в тонку. Можуть застосовуватися і як ручні в комплекті з ручкою. Бувають праві та ліві.
Вальці гладкі можуть виготовлятися на підшипники ковзання (втулки) з чавунною основою і ванною (старий зразок), і на підшипниках кочення зі сталевим каркасом і ванною з нержавіючого листа (новий зразок). Змащення підшипників кочення, на відміну від підшипників ковзання, проводиться тільки при капітальному ремонті вальців. >Габаритні розміри, мм:
Довга — 518мм, на підшипниках кочення — 518мм.
Ширина — ;245мм, на підшипниках кочення — 245мм.
Висота — 273мм, на підшипниках кочення — 273мм.
Маса —< span class="apple-converted-space"> 38,5 кг.
Діаметр валів — 70, 5 мм
Максимальна ширина воскової стрічки — 260 мм, на підшипниках кочення — 260 мм.
Товщина воскової стрічки після прокатки — 1,1 — 1,4 мм, на підшипниках кочення — 1,1 — 1,4 мм.
Матеріал валів - нержавіюча сталь AISI 304
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дергачі |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 38.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 70.5 мм |
| Матеріал | Олово |
| Тип | вальці |
| Колір | Сірий |
| Основні атрибути | |
| Ширина | 245 см |
| Довжина | 518 м |
- Ціна: 22 548 ₴




