Воскотопка 6-ти рамкова Парова. Нержавіюча сталь
Воскотопка парова на 6 рамок, призначена для перетопки воску, не зрізуючи воскової сировини з рамок, а також переробки забрусу та обрізків стільників.
Воскотопка складається з корпусу, вставного блоку та кришки. У комплекті із воскотопкою поставляється підставка. У корпусі є заливна горловина для заповнення та підживлення воскотопки водою і зливний штуцер для виходу рідкого воску та надлишку води. :10.5pt">Вставний блок складається з корзини та піддону, приєднаного до неї. У піддоні є зливна трубочка, яка при складанні воскотопки негерметично стикується зі штуцером у корпусі. У кошик завантажуються воскова сировина або соторамки, що підлягають обробці. У корпусі корзини є отвори. Бічні отвори служать для підведення пари до соторамки. Через отвори в днищі віск розплавлений стікає в піддон. Піддон для можливості його очищення виконаний знімним (пригвинчений до кошика чотирма нерж. саморізами). Вставний блок забезпечений ручками для його вилучення з корпусу.
При високій температурі в даній воскотопці відбувається дезінфекція рамок. span>
Технічні характеристики:
Кількість завантажуваних рамок з роздільником Гофмана 37мм — 6
Кількість завантажуваних рамок без роздільників Гофмана 25мм — 9
Час обробки — 45 хвилин
Габаритні розміри бака воскотопки (без підставки), мм:
Довжина – 500
Ширина – 280
Висота – 475
Вага, кг — 9,2 кг
Габаритні розміри підставки, мм:
Довжина — 515
Ширина — 320
Висота – 330
вага, кг — 4,5
Комплектація:
Бак нержавіючий – 1 шт.
Товщина бака — 0,6 см
Кошик нержавіючий, для завантаження рамок (сировини) -1 шт.< /p>
Кришка бака нержавіюча – 1 шт.
Підставка, сталева -1 шт.
У даній паровій воскотопці можна топити віск з рамок типу: Дадан 300мм, Рута 230мм, Магазинна рамка 145мм (напіврамка), а також Українська рамка.< /p> Під час витоплення воску не допускати повного википання води, інакше дно воскотопки може деформуватися і воскотопка прийде в непридатність.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дергачі |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 500 мм |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Товщина | 0.6 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 9.2 кг |
| Кількість рамок | 6 |
| Тип | Воскотопка |
| Тип рамок | Дадан,Рута,Магазинна |
- Ціна: 7 595 ₴



