Стіл для роздрукування рамок призначений для максимальоного полегшення праці бджоляра при роздруковуванні соторамок.
Для зручності транспортування та зберігання, підставка випускається з !!!
Складається з бака, корзини, каркасу та дерев'яної поперечки з голкою. Бак та кошик виготовляються з нержавіючої сталі, каркас – з профільної труби. Бак виготовлений із ухилом у бік зливного крана. Кошик встановлюється у баку біля торця. У верхній частині столу над кошиком встановлюється дерев'яна поперечка з голкою, де утримується соторамка при її роздруковуванні. Зрізані частини (забрус) збираються у кошику. Підготовлені до відкачування меду соторамки підвішують у баку, починаючи з протилежного його торця. Мед стікає зі зрізів соторамок та забрусу по днищу у бік крана.
Комплект постачання:
Каркас з основною ванною для роздруківки – 1 шт.;
Глибокий кошик – 1 шт.;
Кран нержавіючий для зливу меду– 1 шт;
Знімні ніжки столу – 4 шт.;
Дерев'яна планка для упору рамки – 1 шт;
Габаритні розміри столу:
Довжина – 1500 мм
Ширина – 500 мм
Висота - 810 мм Висота зі складеними ніжками - 620 мм Вага: 21,250 кг Внутрішні розміри кошика :
Довжина – 440 мм
Ширина – 390 мм
Глибина – 280 мм
Матеріал ванної та корзини: нержавіюча сталь марки AISI 304, товщина 0,5 мм strong>
Кран: нержавіючий.
Артикул товару:1631N
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дергачі |
| Країна виробник | Україна |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 26 кг |
| Довжина | 1500 м |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Тип | Стіл |
| Товщина | 0.6 мм |
| Колір | металік |
- Ціна: 10 929 ₴



