Ніж «Гуслія» електричний ПРОФІ
Призначений для роздруковування бджолиних рамок перед відкачуванням меду, вирізування сотів, зрізування воскових наростів. Відрізняється більшою продуктивністю, ніж простий пасічний ніж. Складається з леза з вмотрованим термоелементом, дерев'яної ручки та дротів із затискачами. Тік живлення постійний, 12 В. Дуже простий і зручний у використанні, значно підвищує продуктивність роботи бджоляра. /p>
Технічна характеристика:
Леза ножа виготовлена з високоякісної вуглецевої нержавіючої сталі, марка «40Х13».
Габарити леза: 280х40х2,5 мм
Потужність нагрівача: 70 Вт
Робоча температура: 70-90 ºС
Час нагріву до робочої температури: ;30 сек
Вага: 350 г
ВІДМІННІСТЬ ВІД ІНШИХ НОЖІВ: довжина ножа 280 мм, максимальна потужність — 70 Вт
Джерела живлення ножа:
автомобільний акумулятор 12V,
знижуючий трансформатор/електрогенератор 220/12V,
зарядний пристрій АКБ на 12V.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дергачі |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 35 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 280 м |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Тип | Електроніж |
| Тип рамок | Дадан,Рута,Магазинна |
| Товщина | 2 мм |
| Колір | металік |
| Ширина | 40 см |
- Ціна: 2 208 ₴





