
Утеплювач «Агроволокно» на бічну стінку вулика 45х35 см
- В наявності
- Код: UA0002OT
62 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
+380 (66) 863-66-75
Операторповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Утеплювач «Агроволокно» на бічну стінку вулика 45х35 см
Призначений для утеплення бічних стінок бджолиних вуликів. Використовується у вуликах типу «Лежак» та багатокорпусних вуликах (у нижньому корпусі).
Матеріал — Агроволкно — це дуже легкий, екологічно чистий, довговічний нетканий матеріал, виготовлений із поліпропіленового волокна — сполуки, яка не виділяє в довкілля жодних токсичних речовин.
Наповнювач-синтепон. Утеплювач не набирає вологу, на відміну ватину. Тримає тепло, пропускає повітря. Оси та бджоли не можуть прогризти цей матеріал.
Габаритні розміри :
Довжина – 450 мм
Ширина – 350 мм
Висота – 12 мм
Вага — 0,2 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дергачі |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 450 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 350 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.2 кг |
| Матеріал | Агроволокно |
| Привід медогонки | Комплектуючі для Вуликів |
| Тип | Комплектуючі для Вуликів |
| Тип рамок | Дадан,Рута,Магазинна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 62 ₴
