
Трубка-люлька для лову маток (пластмасова)
- В наявності
- Код: TL0003CH
106 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
Пристосування, що дозволяє бджолярам ловити і направляти бджолину матку навіть у невеликі отвори, коли руками це зробити важко чи неможливо. Наприклад: у відведення, у пересилочну клітину або з неї, у флобер і т.д. При роботі з матками дуже важливо швидко і без ризику пошкодження взяти матку з сота. Широке шийка з однієї сторони трубки дозволяє повністю і безпечно накрити матку на соті. Конусна форма трубки фізіологічно змушує матку прямувати нагору, до вузької частини. Трубку з бджоломаткою можна перенести і випустити матку в необхідне місце. практично виключає ризик травмування матки. Гумова заглушка дозволяє закрити або відкрити круглий верхній отвір вузької частини трубки. Поролонова вставка використовується для нижнього довгастого отвору трубки.
Розміри (мм): 25×
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дергачі |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 165 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Товщина | 35 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | трубка люлька |
| Колір | Прозорий |
- Ціна: 106 ₴


