вверхвниз

Дерев'яна ложка для меду (паличка)
- В наявності
- Код: 416DK
18 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
+380 (66) 863-66-75
Операторповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Дерев'яна ложка для меду (паличка)
Ложка для меду — це спеціальним чином заточена паличка для меду, виготовлена з натурального дерева. Використовується для зручності вживання рідкого меду. Завдяки такій незвичайній формі вживання меду стає набагато зручнішим. При опусканні ложки — палички в банку з медом, останній затікає в прорізі та утримується на ложці при її прокручуванні. Якщо ж перестати прокручувати паличку, тримаючи її над булочкою або бутербродом, то мед почне вільно та акуратно стікати з вічок ложки.Розмір ложки:
Довжина загальна — 16 см
Довжина робочої частини - 3,6 см
Ширина робочої частини — 2,7 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Дергачі |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 160 мм |
| Матеріал | Дерево |
| Тип | Ложка |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 36 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товщина | 27 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 ₴



