Опис товару
Апіліфт «М-1″— пасічний візок-підйомник, посилені колеса з підкачуванням
Пасічний візок-підйомник «Апіліфт» призначена для роботи з вуликами, корпусами та магазинними надставками всіх типів. Застосовується в процесах транспортування та навантаження вуликів, роботи з корпусами та магазинними надставками, а також для заміни та чищення донів та інших робіт на пасіці.
< span style="color:rgb(0, 0, 0)">Максимальна маса вантажу, що перевозиться – 130 кг
Максимальна висота підйому – 1250 мм
Розмір затискного пристрою – від 350 до 670 мм
Маса – 23,7 кг
Габаритні розміри -400* 1550*540 мм
Ширина покришки — 9 см
Діаметр осі колеса — 2 см
Діаметр колеса — 37 см
ПОРЯДОК РОБОТИ:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дергачі |
| Країна виробник | Україна |
| Товщина | 400 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 540 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 23.7 кг |
| Довжина | 1550 м |
| Тип | апилифт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 595 ₴





