вверхвниз

Літковий загороджувач нижній пластмасовий "ZE" (310 мм)
- В наявності
- Код: 412
31 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
+380 (66) 863-66-75
Операторповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Льотковий загороджувач нижній пластмасовий "ZE" (175 мм)
Призначений для регулювання розмірів льотка у вулику, захисту гнізд бджіл від проникнення мишей та закривання льотка при транспортуванні вуликів з бджолами.
Льотковий загороджувач виготовлений із пластмаси. Складається з накладки на вулик з 16 отворами для проходу бджіл і двох зелених засувок. За рахунок пересування засувок, створюється потрібна кількість проходів для бджіл, а також забезпечує закриття нижнього льотка та захист від проникнення гризунів. пластини.
Габаритні розміри, мм:
Довжина — 315
Ширина — 40< /p>
Товщина — 6
Вага — 46 грам
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Дергачі |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.46 кг |
| Довжина | 315 м |
| Матеріал | Пластик |
| Привід медогонки | Комплектуючі для Вуликів |
| Тип | Летковий загороджувач нижній пластмасовий |
| Товщина | 6 мм |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 40 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 31 ₴

