
Аркуш Алюмінієвий 1000 х 785 мм, товщина 0,32 мм. Для оббивки дахів вуликів
- В наявності
- Код: LA0001UK
90 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
+380 (66) 863-66-75
Операторповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Лист Алюмінієвий 1000 х 785 мм, товщина 0,32 мм. Для оббивки дахів вуликів
Алюмінієвий лист для оббивки дахів вуликів.
Габаритні розміри, мм:
Довга — 1000;
Ширина — 785;
Товщина - 0,32 мм.
< Одного алюмінієвого листа вистачає на оббивку 2-х дахів, 10-ти рамкових вуликів.< /p>Двох аркушів вистачає на оббивку 3-х дахів 12-ти рамкових вуликів.
На один вулик лежак, використовується один лист.
>Залишки (обрізки) , можна здати в прийом кольорових металів.
Вага — 600 р.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дергачі |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 1000 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Товщина | 0.32 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.6 кг |
| Тип | Алюмінієвий лист |
| Колір | металік |
Інформація для замовлення
- Ціна: 90 ₴
