
Грати роздільна на 10 рамковий вулик
- В наявності
- Код: 1303
86 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
+380 (66) 863-66-75
Операторповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Грати розділювальні на 10 рамковий вулик
Призначена для обмеження червлення бджолиної матки у вулику. — 4,4мм
Габаритні розміри:
Довжина< /strong> – 470 мм
Ширина &ndash ; 375 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Дергачі |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.1 кг |
| Довжина | 470 м |
| Кількість рамок | 10 |
| Матеріал | Пластик |
| Товщина | 4 мм |
| Колір | Білий |
| Ширина | 375 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 86 ₴
