Опис товару
Магазин на 10 рамковий Вулик
Тип: Для багатокорпусного вулика на 10 рамок
Різновид рамки: магазинна (напіврамка ), висотою 145 мм.
Кількість рамок у корпусі: 10 рамок
Матеріал: сосна 1 СОРТ .
Товщина стінок: 33 мм.< /span>
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дергачі |
| Країна виробник | Україна |
| Товщина | 35 мм |
| Кількість рамок | 10 |
| Вага | 10 кг |
| Тип | Рамка |
| Ширина | 520 см |
| Довжина | 430 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Сосна |
| Тип рамок | Магазинна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 494 ₴

