Опис товару
Магазин на 12 рамковий Вулик
Тип: Для багатокорпусного вулика на 12 рамок
Різновид рамки: магазинна (напіврамка), висотою 145 мм.
Кількість рамок у корпусі: 12 рамок
Матеріал: сосна 1 СОРТ.
Товщина стінок: 33 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дергачі |
| Країна виробник | Україна |
| Товщина | 35 мм |
| Вага | 6 кг |
| Тип | Рамка |
| Ширина | 520 см |
| Довжина | 146 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість рамок | 12 |
| Матеріал | Сосна |
| Тип рамок | Магазинна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 500 ₴

