Опис товару
Вулик 10-ти рамковий Лангстрота-Рута
Многокорпусный вулик — вулик вертикального типу (стояк). Нарощування об'єму відбувається шляхом додавання нових корпусів або магазинних надставок. Внаслідок цього рамки можуть розташовуватися в кілька ярусів один над одним. Виготовлений із сосни першого сорту. Максимальна вологість матеріалу – до 15%. У проклейці вулика використовується водостійкий клей ПВА, марки Titebond-3. Багатокорпусний Лангстрота-Рута (під рамки висотою 230 мм)
Комплектація: дах, підкришник, корпус для рамок – 2шт., ущільнювальні планки, знімне дно. > Лангстрота-Рута заввишки 230 мм.
Кількість рамок у корпусі: 10 рамок
Матеріал: ;сосна 1 СОРТ.
Товщина стінок вуликів: 33 мм.
Вага: 29.5 кг.
Вага: 29.5 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дергачі |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Рамка |
| Ширина | 430 см |
| Товщина | 35 мм |
| Довжина | 870 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 29.5 кг |
| Матеріал | Сосна |
| Тип рамок | Рута |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 524 ₴

